جدیدترین محصولات
جدیدترین اخبار
آگاهانه خرید کنید

مشتری گرامی   آگاهانه خرید کنید؟!

1-           در مزارع چای ایران بر خلاف مزارع چای هند  از کود و سموم استفاده نمی شود. به همین علت چای ایران یک چای ارگانیک شناخته شده است.

2-           استاندارد ها  و رعایت نظافت و بهداشت توسط کشاورز ایرانی خیلی بهتر و بیشتر از کشاورز هندی  است

3-           طعم  چای ایرانی همانند برنج  ایرانی طبیعی و خوش طعم  است . و لی طعم چای خارجی همانند برنج هندی مصنوعی و می توان گفت آب جوش رنگی است.

4-           چای ایران کافئین کمتری (2.5 الی 2.8 ) نسبت به چای خارجی ( هندی ) که کافئین 3.8 دارد است . که کافئین زیاد برای قلب مضر است.

5-           در چای ایرانی از اسانس و مواد شیمیایی استفاده نمی گردد.به همین علت تا 24 ساعت ثبات رنگ وطعم دارد. در صورتیکه اکثر چای خارجی ( هندی  ) بعلت استفاده از اسانس شیمیایی حداکثر 2 تا 4 ساعت ماندگاری دارد.

6-           مصرف چای خارجی  که با سموم و اسانس شیمیایی فرآوری شده . و به ظاهر خوش رنگ و خوش طعم شده . بعلت تجمع مواد شیمیایی در کبد  در دراز مدت باعث بروز بیماری( سرطان ) می شود.

7-           چای مرغوب باید گس و رنگ قهواه ای مایل به سیاه و ملایم داشته باشد . و در مرحله خرید هیچ گونه بوی غیر طبیعی ( عطر) ندهد.در غیر این صورت دارای افزودنی و مواد شیمیایی فراوری شده است.

8-            حمایت از سرمایه ایرانی  و مصرف محصولات ملی باعث رشد و شکوفایی اقتصاد کشور خواهد شد.

9-           سود و نفع مصرف چای ایرانی را کشاورز ایرانی و در نهایت تمام مردم خواهند برد .ولی مصرف چای خارجی باعث خروج ارز و ضرر تمام مردم ایران خواهد شد.ضمن اینکه متوسط قیمت یک کیلو چای ایرانی از چای خارجی کمتر است. که کمک به اقتصاد خانواده است .

10-      برای یک زندگی سالم و اینده خوب برای خود و خانواده مصرف مواد طبیعی را افزایش خصوصا از چای سبز که دارای خواص زیاد و ارزش غذایی بالایی برخوردار است . بیشتر استفاده کنیم و مواد غذایی که دارای اسانس و مواد شیمیایی است  را  از تغذیه خانواده حذف یا به حداقل برسانیم .( مانند: سوسیس . کالباس.چای عطری خارجی . و..........)

حا ل انتخاب با شما است؟ .

 


ارسال شده در : 1390/4/12 - 06:48:19

پایگاه های پیشنهادی
تصاویر
چای سبز ایرانی  ممتاز طبیعی